Переваги

Корона-Таксі це молода компанія девізом якої є "Клієнт завжди правий". В першу чергу це виявляється в підборі парку машин, в нас ви не зустрінете "монстрів" вітчизняного автопрому, які можуть зламатися посеред дороги. Всі наші машини оснащені кондиціонерами і пічками, чисті і у відмінному технічному стані.

    Також ми висуваємо певні вимоги до водіїв. Водії мають бути охайно вдягнені, ввічливі і виконувати всі ваші вимоги звісно в межах розумного. Водій має допомогти Вам з багажем.

    Ці вимоги яскраво виражаються в наших послугах - "Кур'єр", "Няня" та "Драйвер".

    Наприклад якщо Ви доручаєте нашому водієві свою дитину. То Ви можете бути впевнені що її не просто висадять за місцем призначення, а передадуть тій особі яка має її зустрічати, навіть якщо цю особу доведеться чекати.

    Користуючись послугою "Кур'єр" , Ви можете бути впевнені що ваші речі без будь-яких пошкоджень і в найкоротший термін доставлять за місцем призначення.

    Звичайно ми живемо в недосконалому світі, тому ми прагнемо контролювати наших водіїв. Якщо Ви незадоволені якістю наданих Вам послуг будь ласка перейдіть на вкладку "Скарги та пропозиції"